• LOGO
  • Kontaktujte nás
    0905 770 667
    Po - Pia: 8:30 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €

Vyrobené podľa prísnych štandardov kvality ako zvyšok našich návnad. Určené špeciálne pre rybárov, ktorí lovia veľké kapry vo vodách bohatých na potraviny. Bohaté na rybie múčky a atraktanty ako betaín a aminokyseliny obohatené o intenzívny prírodné stimulanty, ktorým kapry nemôžu odolať. Výrazné sladkokyslej tóny tejto nástrahy pomáhajú rybám na rýchle vyhľadanie.

OMEGA FISH (ryba)
Všechny receptury série CONCEPT obsahují čistě přírodní látky bez použití chemických aromat, barviv či jiných umělých ingrediencí. Jsou vyvinuté zejména na lov velkých kaprů.

Unikátní receptura na lov velkých kaprů ve vodách s vysokým výskytem přirozené potravy. Obsahuje velké množství rybích mouček, betainu, amino-kyselin a vitamínů. Výrazná sladko-slaná chuť zcela napodobuje přirozenou potravu a v rybách vzbuzuje důvěru. Doporučujeme na vody s velkým tlakem rybářů.
Složení:
- rychle rozpustné rybí moučky
- játrový extrakt a minerální sůl
- betain a amino-kyseliny
Období:
- celoroční rybolov (chladná i teplá voda)
Vnadění:
- možnost masivního vnadění
Selektivita ryb:
- velký kapr
Rychlost nástrahy:
- univerzální nástraha na krátké i delší výpravy

 Špecifikácia
PríchuťRyba
 Podobné produkty
 Varianty produktu
 Akciový tovar
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.