Produkt popredného svetového výrobcu rybárskych prútov a navijakov japonskej firmy Shimano.
redeem Zakoupením tohoto produktu dostanete 54 věrnostních bodů
Tovar skladom odosielame do 24h
Možnosť platby kartou, v hotovosti a na dobierku
Produkt popredného svetového výrobcu rybárskych prútov a navijakov japonskej firmy Shimano.Catana FE je nový model obľúbeného navijaku s prednou brzdou pre široký okruh rybolovných techník, či už sa jedná o sladkovodnú prívlač s ľahkým až stredne veľkými nástrahami, matchový alebo feedrový rybolov.Moderný decentný vzhľad vyzerá fantasticky a v ničom nezaostáva za pozoruhodným výkonom v tejto cenovej triede.Pri používaní si okamžite všimnete vylepšené vyváženie navijaku vďaka najnovšiemu dizajnu tela Shimano G-Free.Tento dizajn tela, ktorý znižuje námahu pri dlhodobom love, nájdete na tých najlepších navijakoch Shimano.Hladký chod a bezproblémový výkon aj pri zdolávaní veľkých rýb zabezpečujú 3 guličkové ložiská a jedno valčekové ložisko z nehrdzavejúcej nerezovej ocele.Hliníková cievka AR-C v kombinácii s ukladaním vlasca Varispeed II zlepšuje vzdialenosť a presnosť nahadzovania ako pri monofilných vlascoch tak aj pri splietaných šnúrach.K dispozícii je 7 modelov, vrátane rýchlorýchlostných verzií „HG“, od najmenšej veľkosti 1000 vhodnej pre ľahký „jemný“ rybolov až po najväčšiu veľkosť 4000, ktorá je ideálna pre väčšie nástrahy a ťažký feeder.Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, Catana vám zaručene poskytne veľa hodín rybárskej zábavy a vzrušenia.
Vlastnosti:- 3 zapúzdrené nerezové ložiská SSS- valčekové ložisko- telo z kompozitu XT-7- jednoduchá kľučka- cievka AR-C z hliníku kovaného za studena- predná brzda
Parametre:Model: CAT4000FEVeľkosť: 4000Kapacita: 0,30mm/180mHmotnosť: 320gPrevod: 5,2:1Ložiská: 3 x SSS guličkové + 1 valčekovéTyp oscilácie: Varispeed IINáhradná cievka: nie (možnosť dokúpenia)Návin vlasca na jedno otočenie kľučky: cca 83cmRukoväť: jednoducháMaximálna brzdná sila: 8,5kg
Špecifikácia:Varispeed II Oscillation - Systém ukladania vlasca na cievku, ktorý znižuje množstvo navinutých vrstiev na cievku pre ďaleké hody. Tento revolučný systém Shimano Varispeed II tvoria dva špeciálne navrhnuté prevody. Jeden je oválneho tvaru, druhý má nápadný štvorcový tvar. Výsledkom je dokonalé paralelné uloženie vlasca a zlepšená presnosť náhodu.
XT-7 - Kompozitný materiál z pôvodnej produkcie Shimana, ktorý sa využíva pre výrobu navijákov a cievok. Tento materiál je pevný, robustný a ľahký.
AR-C Spool - Nová konštrukcia cievky s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.
CF Aluminium Cold Forged Spool - Hliníkové cievky kované za studena. Procesom kovania za studena je možné vytvoriť odľahčenú cievku s vyššou materiálovou pevnosťou a väčšou odolnosťou proti oderu a poškodeniu.
Super Stopper II – Pomocou zádržného systému Super Stopper II pri nastavení proti spätnému chodu nebudete cítiť žiadny ťah na kľučke. Nulový voľný pohyb späť na kľučke zaistí Super Stopper II. Výhody systému sú dobré využiteľné pri mikronastavení feedrových špičiek alebo v dokonalejších technikách prívlače.
Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.
Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Naviják Shimano Catana 4000
* Povinná pole
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
check_circle